TELEFONDAN DESTEK HİZMETİMİZ

Canlı telefon destek hizmetimizden, yurdun her köşesinden ve yurtdışından arayan lisanslı ETA kullanıcıları, bayilerimiz ve eğitim kurumları yararlanabilir. Telefon destek uzmanlarımız, bilgisayar başında kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamakta ve sorunlarını çözmektedir. Söz konusu desteğimiz tüm ETA versiyonlarımızı kapsamaktadır. 

Müşteri Destek Hattımız (0262) 644 86 68

Destek saatlerimiz : Hafta içi her gün 09:00-20:00, Cumartesi 09:00-13:00

İŞYERİNİZDE EĞİTİM

Türkiye’nin en deneyimli ticari yazılım firmalarından biri olarak ürettiğimiz programların ancak onları kullanan kişiler kadar iyi olabileceğinin bilincindeyiz. Birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyetinin yine programlarımızın kapsamlı ve verimli kullanılmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz. 

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçları olan kaliteli eğitime ulaşabilmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple tüm ETA müşterileri programlarının yüklenmesi ile birlikte kendi adreslerinde deneyimli bir ETA Eğitim/Servis elemanı tarafından verilen ve süresi satın aldıkları program paketine göre belirlenen eğitime hak kazanırlar.

UZAK ERİŞİM İLE DESTEK

Destek personelimiz talep edildiğinde ve/veya uygun görüldüğünde müşterimizin özel izni sonrası uzak erişim ile destek verebilmektedir.

İŞYERİNİZDE SERVİS 

Telefon desteği ile karşılanamayan talepleriniz olması halinde ETA uzmanı ekibimizden işyerinizde servis talep edebilirsiniz. Servis hizmeti geçerli garanti kapsamında ücretsizdir, garanti kapsamı dışında ise güncel servis fiyat listesi üzerinden fiyatlandırılır.